AIR MAX COMPACT 100 g Neutral

Pohlcovač vlhkosti v sáčku s uzavřenou technologií bez možnosti vylití tekutiny

AIR MAX COMPACT 100 g Neutral

Katalogové číslo: 30977

EAN: 8710439235530

Tisk katalogového listu

Cena: 123 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Granulát pohlcovače vlhkosti AIR MAX COMPACT ze vzduchu absorbuje nadbytečnou vlhkost do hranice normálu, což je 50 - 60%. Absorbovaná tekutina zůstává vázána na krystalcích a zůstává uvnitř pohlcovače. Manipulace je velmi bezpečná - žádná kapalina z pohlcovače nevytéká a nesákne. Není nutná žádná odkapávací nádoba! Patentovaný obal uzavře vlhkost uvnitř a nepropustí ven. Pohlcovač naabsorbuje až trojnásobné množství své váhy - tedy 300 g (3 decilitry) vlhkosti.

VHODNÉ PRO:

Tento unikátní pohlcovač je určen pro všechny prostory, především pak (pro svůj uzavřený systém) pro místa, kde si chceme být jisti, že se nám z pohlcovače nedostane zpět žádná vlhkost ani tekutina, které by mohli poškodit např. věci v šatníku, spižírně, čalounění apod.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Odtrhněte horní část balení v naznačeném místě (dva záseky). Otevřete sáček, který je uzavřen plastovým „zipem“ a vyjměte vlastní pohlcovač. Uložte pohlcovač na místo stranou s nápisem „THIS SIDE UP“ nahoru! Pohlcovač musí ležet - nestavět a nedávat nápisem dolů! Pohlcovač bude postupně absorbovat přebytečnou vlhkost, granulát rosolovatí a nabývá na objemu. Až je sáček plný rosolu, je již granulát vyčerpán a musí se použít nový pohlcovač.

Tento pohlcovač je vhodný pro skříně, šatníky, kuchyňské linky, botníky, automobily v zimě (vlhkost z rozpuštěného sněhu naneseného botami), karavany, kajuty lodí, malé chaty, krabice s uskladněným zbožím, apod.

TIP:

Doba funkčnosti pohlcovače je silně ovlivněna vlhkostí prostor, kde je umístěn (4 - 8 týdnů). Pro větší prostory s vyšší vlhkostí použijte BISON AIR MAX 450 g (do cca 30 m3) nebo BISON AIR MAX 1000 g (do cca 80 m3).

Pokud chcete použít voňavou variantu, můžete použít BISON AIR MAX Lavender (levandule).

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.