Zdravý život bez vlhkosti a zatuchlého zápachu

Zdravý život bez vlhkosti a zatuchlého zápachu

Plesnivé skvrny ve vašem domě. Odlepující se tapety a opadávající štuk. Vlhkost přitahuje škůdce, vzniká plíseň, která napadá dřevo. A pak nepříjemný zápach a mnoho s tím souvisejícího ...

Co je více? Vaše zdraví a zdraví Vašich dětí! Plíseň může zvýšit náchylnost k astmatickým onemocněním a artritidě. Krátce řečeno, vlhké prostředí je nezdravé.

Naštěstí Air Max Pohlcovač vlhkosti efektivně bojuje s vlhkostí a zatuchlým zápachem. Air Max Pohlcovač vlhkosti je nepostradatelný pomocník v prevenci a odstraňování kondenzace vlhkosti a zatuchlého zápachu.

Snadné použití

Air Max Pohlcovač vlhkosti 450 g je vhodný pro prostory do 30 m3. 1kg přístroj až do 60 m3. To vám umožňuje snadnou kalkulaci, kolik Air Max přístrojů potřebujete umístit. Průměrná životnost Air Max Pohlcovače vlhkosti je 2 – 3 měsíce. Potom snadno vyměníte náplň. Nové Air Max uzavřené SAFE řešení má vysokou absorbční účinnost – až 300 % vlastní hmotnosti. Krystalky nasycené vlhkostí zůstávají bezpečně uzavřeny v sáčku, ze kterého nemohou vytéci a způsobit škodu. Toto řešení je vhodné pro menší a uzavřené prostory jako jsou zásuvky, komory, šatníky, kufry apod.

Jak pohlcovač pracuje

Air Max Pohlcovač vlhkosti redukuje vysokou relativní vlhkost v uzavřených prostorech s malou nebo žádnou ventilací na zdravých 55 – 60 %. Air Max pracuje bez nároků na energie, bezhlučně a je šetrný k životnímu prostředí. Speciální krystalky Air Max Pohlcovače vlhkosti absorbují přebytečnou vlhkost ze vzduchu. Ta postupně odtéká do nádobky ve spodní části. Díky praktické hubici snadno zachycenou vlhkost vylijete.

Snadné plnění

Náplně Air Max Pohlcovače vlhkosti jsou dodávány v šikovných 450g a 1kg nevoňavých sáčcích. 450 g balení je možné zakoupit také s vůní levandule. Nové Air Max koncentrované tablety zvyšují díky nové technologii ještě více účinnost Air Max Pohlcovače vlhkosti.

Velká kapacita odkapávací nádoby a náplň 1 kg zajistí správnou funkci přístroje při vaší dlouhodobé nepřítomnosti – např. při zazimování chalupy.

Související produkty

AIR MAX přístroj 450 g

Pohlcovač vlhkosti s náplní pro prostory do 45 m3

AIR MAX přístroj 450 g
192 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX přístroj 1000 g

Pohlcovač vlhkosti s náplní pro prostory o velikosti do 100 m3

AIR MAX přístroj 1000 g
370 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX AMBIANCE přístroj 500 g + 2 TABLETY ZDARMA

Designový pohlcovač vlhkosti s 2 ks náplně (bez vůně) pro prostory do 50 m3

AIR MAX AMBIANCE přístroj 500 g + 2 TABLETY ZDARMA
279 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX AMBIANCE přístroj 100 g Spring Blossom

Designový pohlcovač vlhkosti s náplní (vůně jarních květů) pro prostory do 10 m3

AIR MAX AMBIANCE přístroj 100 g Spring Blossom
167 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.