Vlhkost všude kolem nás

Vlhkost všude kolem nás

Předcházejte problémům o nadbytečné vlhkosti. V každém domě, v každé místnosti je vlhkost! Stále ji produkujeme dýcháním, vařením, sprchováním, praním, zaléváním květin ... Správná úroveň vlhkosti v domácnosti je důležitá pro zajištění zdravého životního prostředí, které je pro většinu z nás velmi důležité.

85% času trávíme v uzavřených prostorách a z toho 70% v našem domě nebo bytě. Vlhkost je všude kolem. Není pouze v místech s žádnou nebo omezenou ventilací, jako je garáž, komora nebo spižírna. Je i v obytných prostorách jako je ložnice, obývací pokoj, kuchyně, toaleta nebo koupelna.

2 litry vody v podobě vzdušné vlhkosti vyprodukujeme denně vařením a 2 litry koupáním a sprchováním! Živé květiny vyprodukují až 0,5l vzdušné vlhkosti denně. Další vlhkost vzniká praním a sušením prádla, … To, že dosud nemáme přímé problémy s nadbytečnou vlhkostí, se ale může projevit např. větší náchylností k nachlazení a zvyšuje se riziko onemocnění a alergií.
Proto bychom měli předcházet problémům od nadbytečné vlhkosti s efektivním řešením AIR MAX. AIR MAX chrání náš majetek a pomáhá vytvářet zdravé životní prostředí v našem domě.

Doposud jsme se setkali pouze s pohlcovači, které nebyly nijak vzhledné a hodily se spíše do garáže, pod skříň, prostě se někde schovaly. Air Max Ambiance se díky atraktivnímu vzhled a designu hodí do každé místnosti. Air Max Ambiance je navržen především pro viditelné umístění v prostorách domu nebo bytu, jako je ložnice, obývací pokoj, kuchyně, toaleta nebo koupelna.

Z důvodu jedinečně navržené cirkulace vzduchu Air Max Ambiance absorbuje vlhkost rychle a reguluje obsah vlhkosti v našem domě na optimální úroveň. S Air Max Ambiance předcházíme problémům od nadbytečné vlhkosti.

Přístroj Ambiance je navržen tak, aby kolem tablety, která je součástí balení (100g, 500g), proudil vzduch co nejefektivněji a docházelo tak k absorpci nadbytečné vlhkosti. Ta se pak hromadí ve spodní části přístroje, ze které nevyteče. Tablety jsou vyrobeny z přírodního materiálu (chlorid vápenatý), která má tu vynikající vlastnost, že redukuje vysokou relativní vlhkost v uzavřených prostorech na zdravých 55-60%. Air Max pracují bez nároků na energie, bezhlučně a jsou šetrné k životnímu prostředí.

Ambiance

Air Max Ambiance určený pro umístění na viditelných místech je dodáván ve dvou velikostech. 100g provedení boxu pro prostory do 10m3 (šatníky, skříně, rohy v místnostech, toalety, koupelny, …). 500g box stačí pro místnosti do 50 m3. Vhodný pro běžné ložnice, obývací pokoje, kuchyně, … Pokud máme v domě větší místnosti, snadno si spočítáme, kolik pohlcovačů umístit. Doporučujeme umístit pohlcovače v protilehlých rozích místnosti. Tablety se dodávají i s příjemnou vůní jarních květů.

TIP:

Jestliže se nadbytečná vlhkost již projeví (např. v podobě rosících se okenních tabulí), doporučujeme hlavně v místnostech, kde není pohyb, podpořit ventilaci vzduchu třeba obyčejným ventilátorkem. Ten zapneme do časovací spínací zásuvky a necháme 5 - 6x za den asi 5 minut běžet. Výsledek je nad očekávání!

Bezpečné řešení

Air Max uzavřené SAFE řešení, má vysokou absorpční účinnost - až 300% vlastní hmotnosti. Krystalky nasycené vlhkostí zůstávají bezpečně uzavřeny v sáčku, ze kterého nemohou vytéci a způsobit škodu.

Toto řešení je vhodné pro menší a uzavřené prostory jako jsou šuplíky, komory, šatníky, kufry a třeba i zavazadlové prostory motocyklů při uskladnění.

Související produkty

AIR MAX AMBIANCE přístroj 500 g + 2 TABLETY ZDARMA

Designový pohlcovač vlhkosti s 2 ks náplně (bez vůně) pro prostory do 50 m3

AIR MAX AMBIANCE přístroj 500 g + 2 TABLETY ZDARMA
279 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX AMBIANCE přístroj 100 g Spring Blossom

Designový pohlcovač vlhkosti s náplní (vůně jarních květů) pro prostory do 10 m3

AIR MAX AMBIANCE přístroj 100 g Spring Blossom
167 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX AMBIANCE tablety 2 x 500 g Neutral

2 x náplň bez vůně do pohlcovače vlhkosti AMBIANCE pro prostory do 50 m3

AIR MAX AMBIANCE tablety 2 x 500 g Neutral
167 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX AMBIANCE tablety 2 x 100 g Spring Blossom

2 x náplň s vůní jarních květů do pohlcovače vlhkosti AMBIANCE pro prostory do 10 m3

AIR MAX AMBIANCE tablety 2 x 100 g Spring Blossom
110 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.