Dost vlhkosti a plísním!

Dost vlhkosti a plísním!

Vlhkost se v domě vytváří již našim samotným pobytem. Vlhkost vydechujeme. Vzniká při běžných činnostech prováděných v domácnosti. Vaření, žehlení, praní ... to vše jsou zdroje vlhkosti, kterou se nám ne vždy daří z domu či bytu odstranit. Zvýšená vlhkost může vést ke vzniku plísní, nepříjemného zápachu a onemocnění. Stručně řečeno, vlhké prostředí je nezdravé.

KoupelnaŘešením jsou Air max pohlcovače vlhkosti, ukryté v nenápadných obalech, které z prostředí přebytečnou vlhkost efektivně odvádějí. Jsou nepostradatelnými pomocníky, neboť:

  • preventivně zabraňují kondenzaci vlhkosti v obytném prostoru, a tím i vzniku zatuchlého zápachu, který takto postižená místa provází
  • rychlým snížením vlhkosti „uzdravují“ vlhké a zatuchlé interiéry a opět je proměňují v příjemné místo.

Jak pohlcovače fungují?

Air max pohlcovače vlhkosti redukují vysokou relativní vlhkost na zdravých 55 až 60 %. Pracují bez nároků na energie, bezhlučně a jsou šetrné k životnímu prostředí. Speciální krystalky a nově i tablety Air max pohlcovačů vlhkosti absorbují přebytečnou vlhkost ze vzduchu. Ta postupně odtéká do nádobky ve spodní části, ze které již nevyteče.

Díky praktické hubici se pak dá zachycená vlhkost snadno vylít. Novinkou jsou absorbéry Air max Ambiance navržené pro viditelné umístění. Nový systém cirkulace vzduchu kolem tablety z přírodního materiálu (chlorid vápenatý) zajišťuje efektivní práci pohlcovače a rychlé snížení vlhkosti v místnosti, kde je umístěn.

Jakou zvolit velikost

Základní Air max pohlcovače vlhkosti o hmotnosti 450 g a 1000 g jsou vhodné pro prostory do 45 m3, resp. až do 100 m3. Pohlcovače Ambiance 100 g a 500 g pak pro prostory 10 m3 a 50 m3. To umožňuje snadnou kalkulaci, kolik Air max přístrojů je třeba v daném prostoru umístit. Průměrná životnost náplní pohlcovačů vlhkosti je 2 měsíce. Potom náplň snadno vyměníte.

Náplně a plnění

Náplně Air max jsou dodávány v šikovných 450 g a 1000 g nevoňavých sáčcích. 450 g balení je možné zakoupit také s vůní levandule. Velká kapacita odkapávací nádoby a 1kg náplně zajistí správnou funkci přístroje při vaší dlouhodobé nepřítomnosti – například při zazimování chalupy. Nové Air max Ambiance jsou dodávány v koncentrovaných tabletách 100 a 500 g i s příjemnou vůní jarních květů.

Tip: Air max pohlcovače vlhkosti jsou ideální ochranou vašich šatníků, kuchyní nebo obývacích pokojů před vlhkostí!

Související produkty

AIR MAX AMBIANCE přístroj 500 g + 2 TABLETY ZDARMA

Designový pohlcovač vlhkosti s 2 ks náplně (bez vůně) pro prostory do 50 m3

AIR MAX AMBIANCE přístroj 500 g + 2 TABLETY ZDARMA
279 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX AMBIANCE přístroj 100 g Spring Blossom

Designový pohlcovač vlhkosti s náplní (vůně jarních květů) pro prostory do 10 m3

AIR MAX AMBIANCE přístroj 100 g Spring Blossom
167 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX AMBIANCE tablety 2 x 500 g Neutral

2 x náplň bez vůně do pohlcovače vlhkosti AMBIANCE pro prostory do 50 m3

AIR MAX AMBIANCE tablety 2 x 500 g Neutral
167 Kč
*Včetně DPH 21%

AIR MAX AMBIANCE tablety 2 x 100 g Spring Blossom

2 x náplň s vůní jarních květů do pohlcovače vlhkosti AMBIANCE pro prostory do 10 m3

AIR MAX AMBIANCE tablety 2 x 100 g Spring Blossom
110 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.